Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon | Mavzer Yazılım

Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon


12.01.2019       1679       Ömer Mavzer


Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon

Tecrübe Eğitim Kurumları, Kariyer Online, ,Gifajans, Özet Eğitim, Bigem, Adamer, Maarif, Aknet  gibi bir çok kurumu barındıran firmanın Uzaktan eğitim ve sertifikasyon öğrenci takip alt yapısı.

Sistemimizde,

Data yönetim takibi modülü ; Her datanın değerli olduğunu biliyoruz. Ve sistemlerimizi her datayı en efektif şekilde kullanacak duruma getiriyoruz. aramların potansiyellik durumlarını gözetiyoruz.

Demo Takip sistemi; satış öncesi dilediğiniz kadar demo atayıp, bu demoların sürelerini belirleyebilirsiniz.

Öğrenci Sertifika; Hem E-Sertifika hem de istenilen dizaynda pdf e dökülüp basımını sağlayabileceğiniz sertifika çıktıları;

Öğrenci Muhasebe; Öğrencilerimizin muhasebe takipleri,

Danışman Analizleri; her danışmanın ve her datanın en doğru şekilde analizlerini yaptırıp, perfprmans analizleri sağlıyoruz.

Eğitim Değerlendirme; alınan eğitimlerin kalitesini öğrenciler ölçmekte.

Danışman Değerlendirme; satışı sağlayan danışmanın öğrenci tarafından değernlendirilmesi;

Öğrenci Paneli; Videolar, Materyaller, Online Testler, Video izleme süreleri takipleri, öğrencilerin hem aldıkları hem de alabilecekleri eğitimleri ayrıntılı fotoğraflı tanıtımları içeride bulunmakta.

Referans kodu sistemi; öğrenciler kendi arasında referans yapısıyla kayıt yönlendirmeleri kendilerine ücretsiz eğitim almalarını sağlayan puanlama modülü.

Satış istatistikler; her satışı her ayrıntıya göre değerlendirme ve bunları bir sonraki reklmanlarınızda kullanabilmenizi sağlama.

SEO takip; sistem içinde size ait farklı sitelerin SEO sonuçlarını otomatik alma ve kayıt altında tutma, bu sayede siteniz için yeni çalışmaların GERÇEK değernlendirmesinin sağlanması.

Ve 500 den fazla diğer işlem ekranları, onlarca modül! İleitşim için omermavzer@gmail.com ya da 0530 115 59 11  

 

Proje - ozel-okullar.com

Günlük ortalama 20.000 üzeri tekil giriş yapılan özel okul arama sitesi

← Devamını Oku
Mavzer Yazılım Proje - MEB Online Sınav Yapısı

Proje - MEB Online Sınav Yapısı

MEB izinli online sınav altyapılarından 4 adet farklı firmalarla çalışılmıştır. Online sınav sınıf ve seviyelere göre değişkenlik, testler ve kazan...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim